LĒCIENS EVERESTĀ treneri

GAĻINA MĀLERE

Personīgās efektivitātes trenere, praktiķe un eksperte emocionālā intelekta jomā. Jau vairāk kā 13 gadus ir veiksmīga un pasaulē atzīta trenere līderības, personīgās efektivitātes un panākumu sasniegšanas iemaņu un prasmju attīstīšanā.

Vada treniņus par tādām tēmām un jautājumiem kā līderība, motivācija, komandas veidošana un efektīva sadarbība, kā arī emocionālā intelekta attīstīšana.

Kā trenere vēlos atbalstīt cilvēkus rezultātu sasniegšanā, mainot viņu personīgo attieksmi pret dzīvi, sevi un savām iespējām.

  • Kopš 2001.gada vada treniņus un motivācijas programmas.
  • Novadīti vairāk kā 450 treniņi dažādās pasaules valstīs un pilsētās.
  • Vairāk kā 15 000 dalībnieku, kuri ir veiksmīgi beiguši treniņus.
  • Vada treniņus kā vadošā trenere tādās kompānijās kā «Открытые Горизонты» (Москва, Россия), «Центра развития личности Эврика» (Ростов-на-Дону, Россия).

ILZE SEISUMA

Biznesa un personīgas efektivitātes trenere, koučs, finanšu eksperte un vairāku uzņēmumu vadītāja. Ik gadu gūst starptautisku pieredzi vadot, asistējot un mācoties pasaules mēroga treniņos.

Ir plaša spektra eksperte, kura vada treniņus par līderības, motivācijas, komandas veidošanas un efektivitātes paaugstināšanas tēmām un jautājumiem, kā arī par biznesa attīstību (finanšu plānošana un pārraudzība, uzņēmumu procesu un efektivitātes audits, u.c.).

Ilzes kā treneres misija ir - Radošs enerģijas ieguldījums!

  • Kopš 2005.gada aktīvi vada dažādas apmācību un treniņu programmas.
  • Izstrādājusi un realizējusi vairākas treniņu programmas biznesa un personīgajai izaugsmei - piemēram, 2014.gadā izstrādāta un realizēta programma jauniešiem (14.-17.gadiem) "Līderu Planēta" (www.lideruplaneta.lv)
  • Realizējusi vairākus pārmaiņu procesus uzņēmumos - cilvēkresursu novērtēšana, komandas izveidošana, darbinieku motivēšana, procesu efektivitātes paaugstināšana, finanšu rezultātu pārraudzība, u.c.
  • Biznesa un personīgās efektivitātes mijiedarbībā tiek radīta platforma jauniem sasniegumiem un izaugsmei. Kopīgi tiek veidots izrāviens jaunā, kvalitatīvi augstākā līmenī. Izrāviens domāšanā, rīcībā, vērtībās.


INGA MAROVSKA

Inga par sevi: Ir teiciens - es neesmu burvis, es tikai mācos.

Es savukārt gribētu teikt: Mēs mācāmies un pilnveidojamies visas dzīves garumā, un mēs paši varam radīt brīnumus….gan savā , gan citu cilvēku dzīvē. 

Veselīga  dzīvesveida un sabalansēta uztura konsultante, mīloša sieva un laba mamma. Kompānijas “Devox” galvenā feja, kura atbild par dvēseles komfortu un sirsnīgu atmosfēru. Lielisks motivātors. Māk iedvesmot citus uz lieliem sasniegumiem. Treniņa dalībnieki raksta, ka pirmie rezultāti tiek sasniegti jau pēc sarunas ar Ingu .


 .